Caliskan Metal Krom
» Sakarya Ev Temizliği
0532 219 03 67

Sosyal Medyada Biz}

Sakarya Ev Temizliği

Evlerimiz yaşadığımız ortamlar olarak sürekli temiz ve düzenli tutulması gereken yerlerdir. Sakarya Ev, Villa, Apart, Daire ve Rezidans Temizliği olarak Sakarya temizlik şirketi de sizlere ferah sağlıklı bir ortamda yaşamanız için sizlere her türlü temizlik konusunda uzman personeliyle haftanın yedi günü hizmet vermektedir..

Evinizin, dairenizin, apartınızın, villanızın ve rezidansınızın tüm temizliklerini eksiksiz bir şekilde yapan firmamız Sakarya temizlik kapsamında camlar,kapılar,banyo ve tuvalet duvarları,mutfak,odaların zeminleri standart olarak yapılmaktadır. isteğe bağlı olarak  duvarlar,mutfak dolap içleri,halılar,koltuklar ve perdeler temizlenmektedir. ayrıca firmamız gündelikçi bayan personel temininde de bulunmaktadır.

Firmamızdan bay veya bayan personel isteğinize göre tercih edebilirsiniz işinde uzman olan çagrı merkezi çalışanlarımızdan Sakarya ev temizliği hakkında gerekli bilgileri detaylı ve açıklayıcı olarak  alabilirsiniz.

Günümüzde kullanılan modern ekip ve ekipmanlarıyla hizmet veren Sakarya temizlik şirketi  olarak kendimizi sürekli yenileyip geliştirme çabasından vazgeçmeden kalite standartlarımızı sürekli yükseğe taşıma konusunda kararlıyız